KLOSI Forum  

Go Back   KLOSI Forum

Sub-Forums : Gjuha Shqipe & Letėrsia
  Forum Last Post Threads Posts
Gjuha shqipe, dialektet, rregullat e drejtshkrimit dhe studime rreth saj.
July 29th, 2017 23:28 Go to last post
49 358
Letėrsia shqiptare dhe shkrimtarėt e saj mė tė shquar ndėr vite.Krijimet mė tė reja nė prozė dhe poezi.
August 19th, 2017 10:18 Go to last post
343 5,680
Informacione rreth arsimit shqiptar dhe atij botėror.
by Korce
June 5th, 2017 11:08 Go to last post
76 397
Dėrgoni krijimet tuaja mė tė mira nė prozė, poezi, esse, pikturė etj. The KLOSI FOUNDATION do tė ndajė ēmime cdo vit.
by Amadeus
May 8th, 2017 20:32 Go to last post
28 523
by Korce
June 12th, 2017 22:42 Go to last post
49 2,488
Tek kjo rubrikė mund tė dėrgoni pėrkthimet tuaja letrare prej gjuhėve tė ndryshme nė gjuhėn shqipe si edhe anasjelltas.
by Korce
August 15th, 2017 11:33 Go to last post
274 2,288
Letėrsia e Huaj dhe kollosėt e saj. Autorėt, biografitė, krijimtaria dhe Ēmimi Nobel.
by Era
August 19th, 2017 10:52 Go to last post
1,043 4,954
by Amadeus
June 12th, 2017 22:03 Go to last post
54 1,589

Contains New Posts   Forum Contains New Posts
Contains No New Posts   Forum Contains No New Posts
 
Forum Jump

All times are GMT. The time now is 07:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
KLOSI