KLOSI Forum  

Go Back   KLOSI Forum

Sub-Forums : Gjuha Shqipe & Letėrsia
  Forum Last Post Threads Posts
Gjuha shqipe, dialektet, rregullat e drejtshkrimit dhe studime rreth saj.
by Dea
April 5th, 2017 19:19 Go to last post
49 354
Letėrsia shqiptare dhe shkrimtarėt e saj mė tė shquar ndėr vite.Krijimet mė tė reja nė prozė dhe poezi.
by Joana
April 23rd, 2017 16:30 Go to last post
343 5,602
Informacione rreth arsimit shqiptar dhe atij botėror.
by Agron
April 13th, 2017 18:12 Go to last post
76 395
Dėrgoni krijimet tuaja mė tė mira nė prozė, poezi, esse, pikturė etj. The KLOSI FOUNDATION do tė ndajė ēmime cdo vit.
by Era
March 4th, 2017 20:06 Go to last post
28 522
by Korce
February 16th, 2017 23:26 Go to last post
49 2,486
Tek kjo rubrikė mund tė dėrgoni pėrkthimet tuaja letrare prej gjuhėve tė ndryshme nė gjuhėn shqipe si edhe anasjelltas.
by Joana
April 23rd, 2017 16:14 Go to last post
274 2,282
Letėrsia e Huaj dhe kollosėt e saj. Autorėt, biografitė, krijimtaria dhe Ēmimi Nobel.
by Vjosa
April 16th, 2017 14:01 Go to last post
1,043 4,945
by Dea
April 5th, 2017 19:00 Go to last post
54 1,586

Contains New Posts   Forum Contains New Posts
Contains No New Posts   Forum Contains No New Posts
 
Forum Jump

All times are GMT. The time now is 18:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
KLOSI