KLOSI Forum  

Go Back   KLOSI Forum

Sub-Forums : Gjuha Shqipe & Letėrsia
  Forum Last Post Threads Posts
Gjuha shqipe, dialektet, rregullat e drejtshkrimit dhe studime rreth saj.
by Aaron
September 17th, 2017 18:58 Go to last post
49 360
Letėrsia shqiptare dhe shkrimtarėt e saj mė tė shquar ndėr vite.Krijimet mė tė reja nė prozė dhe poezi.
by Struga
Today 06:49 Go to last post
343 5,693
Informacione rreth arsimit shqiptar dhe atij botėror.
by Aaron
September 5th, 2017 10:11 Go to last post
76 398
Dėrgoni krijimet tuaja mė tė mira nė prozė, poezi, esse, pikturė etj. The KLOSI FOUNDATION do tė ndajė ēmime cdo vit.
by Amadeus
May 8th, 2017 20:32 Go to last post
28 523
by Korce
September 3rd, 2017 11:22 Go to last post
49 2,491
Tek kjo rubrikė mund tė dėrgoni pėrkthimet tuaja letrare prej gjuhėve tė ndryshme nė gjuhėn shqipe si edhe anasjelltas.
Yesterday 15:45 Go to last post
274 2,294
Letėrsia e Huaj dhe kollosėt e saj. Autorėt, biografitė, krijimtaria dhe Ēmimi Nobel.
by Struga
Today 06:56 Go to last post
1,043 4,968
by Dea
September 3rd, 2017 13:27 Go to last post
54 1,589

Contains New Posts   Forum Contains New Posts
Contains No New Posts   Forum Contains No New Posts
 
Forum Jump

All times are GMT. The time now is 18:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
KLOSI