KLOSI Forum  

Go Back   KLOSI Forum

Sub-Forums : Gjuha Shqipe & Letėrsia
  Forum Last Post Threads Posts
Gjuha shqipe, dialektet, rregullat e drejtshkrimit dhe studime rreth saj.
by Amadeus
May 8th, 2017 20:43 Go to last post
49 355
Letėrsia shqiptare dhe shkrimtarėt e saj mė tė shquar ndėr vite.Krijimet mė tė reja nė prozė dhe poezi.
by Era
May 15th, 2017 11:21 Go to last post
343 5,606
Informacione rreth arsimit shqiptar dhe atij botėror.
by Amadeus
May 8th, 2017 20:32 Go to last post
76 396
Dėrgoni krijimet tuaja mė tė mira nė prozė, poezi, esse, pikturė etj. The KLOSI FOUNDATION do tė ndajė ēmime cdo vit.
by Amadeus
May 8th, 2017 20:32 Go to last post
28 523
by Amadeus
May 8th, 2017 20:36 Go to last post
49 2,489
Tek kjo rubrikė mund tė dėrgoni pėrkthimet tuaja letrare prej gjuhėve tė ndryshme nė gjuhėn shqipe si edhe anasjelltas.
May 23rd, 2017 21:10 Go to last post
274 2,285
Letėrsia e Huaj dhe kollosėt e saj. Autorėt, biografitė, krijimtaria dhe Ēmimi Nobel.
by Dea
May 15th, 2017 20:26 Go to last post
1,043 4,948
by Dea
May 15th, 2017 20:26 Go to last post
54 1,588

Contains New Posts   Forum Contains New Posts
Contains No New Posts   Forum Contains No New Posts
 
Forum Jump

All times are GMT. The time now is 22:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
KLOSI