KLOSI Forum  


Welcome to the KLOSI Forum.
If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

  Forum Last Post Threads Posts
Pranė Jush
Kėtu mund tė pėrshėndesni dhe uroni njėri-tjetrin, miq, tė afėrm, me raste festash apo gėzimesh.
by Amadeus
October 7th, 2017 20:45 Go to last post
122 1,979
Kėtu mund t'i drejtoheni njėri-tjetrit pėr ndihmė me pyetje, kėrkesa dhe ēdo gjė tjetėr ēfarė ju e shihni tė arsyeshme.
by Korce
October 7th, 2017 21:35 Go to last post
50 374
Informacion dhe guidė mbi vendet turistike rreth e qark Globit.
by Korce
October 7th, 2017 21:58 Go to last post
144 1,175
POLITIKA
Politika Shqiptare (1 Viewing)
Gjithēka rreth politikės, ngjarjeve politike, situatave problematike nė politikė tė krijuara nė Shqipėri.
by Amadeus
October 7th, 2017 20:46 Go to last post
268 2,096
Gjithēka rreth aktualitetit te sotėm ndėrkombėtar dhe mendimet tuaja.
by Korce
October 10th, 2017 18:07 Go to last post
207 943
Analizė (1 Viewing)
Analistėt dhe expertėt shqiptarė, komentojnė ngjarjet dhe situatat e sotme politike.
by Aaron
September 3rd, 2017 11:51 Go to last post
254 4,532
Rreth personaliteteve shqiptare dhe tė huaja kryesisht nė politikė.
by Amadeus
October 7th, 2017 20:57 Go to last post
92 808
Ndihmė Profesionale
Gjithēka qė ka tė bėjė me mirėmbajtjen e trupit dhe kulturėn estetike.
by Korce
October 7th, 2017 22:42 Go to last post
73 819
Gjithēka rreth Mjekėsisė.Kėshilla tė vlefshme nga psikologėt.
by Agron
October 14th, 2017 13:48 Go to last post
210 1,362
Nėqoftėse keni shqetėsime apo probleme ligjore, drejtohuni ekspertit ligjor.
by Struga
October 10th, 2017 21:43 Go to last post
49 305
Arti i Kuzhinės (1 Viewing)
Shkėmbime experiencash rreth gatimit si edhe receta shqiptare dhe tė huaja.
by Amadeus
October 11th, 2017 20:26 Go to last post
35 446
Mė tė rejat rreth dietės.Bimėt mjekėsore dhe roli i tyre nė mjekėsi.
October 11th, 2017 20:47 Go to last post
129 1,054
Kuriozitete
Do te gjeni kuriozitete nga vendi dhe bota.
by Amadeus
October 11th, 2017 20:28 Go to last post
230 724
Gjithēka mbi dosjet, ngjarjet dhe faktet reale.
by Amadeus
October 11th, 2017 20:32 Go to last post
168 911
Gjuha Shqipe & Letėrsia
Gjuha shqipe, dialektet, rregullat e drejtshkrimit dhe studime rreth saj.
by Aaron
September 17th, 2017 18:58 Go to last post
49 360
Letėrsia shqiptare dhe shkrimtarėt e saj mė tė shquar ndėr vite.Krijimet mė tė reja nė prozė dhe poezi.
by Amadeus
October 11th, 2017 20:33 Go to last post
343 5,696
Informacione rreth arsimit shqiptar dhe atij botėror.
by Korce
October 7th, 2017 22:40 Go to last post
76 399
Dėrgoni krijimet tuaja mė tė mira nė prozė, poezi, esse, pikturė etj. The KLOSI FOUNDATION do tė ndajė ēmime cdo vit.
October 11th, 2017 20:36 Go to last post
28 524
by Korce
September 3rd, 2017 11:22 Go to last post
49 2,491
Tek kjo rubrikė mund tė dėrgoni pėrkthimet tuaja letrare prej gjuhėve tė ndryshme nė gjuhėn shqipe si edhe anasjelltas.
October 11th, 2017 20:38 Go to last post
274 2,297
Letėrsia e Huaj dhe kollosėt e saj. Autorėt, biografitė, krijimtaria dhe Ēmimi Nobel.
by Korce
October 7th, 2017 22:38 Go to last post
1,044 4,977
by Dea
September 3rd, 2017 13:27 Go to last post
54 1,589
Shkenca dhe Jeta
Shkenca e filozofisė dhe filozofėt mbi trajtimin e qenies njeri.Tė rejat e fundit nga fusha e psikologjisė dhe sociologjisė. Pyetje dhe diskutime.
by Korce
October 7th, 2017 22:41 Go to last post
175 2,044
Informacione, studime dhe statistika rreth ekonomisė shqiptare dhe asaj botėrore.
October 11th, 2017 20:44 Go to last post
66 503
Gjithēka rreth Misterit , Mitologji tė ndryshme , Konspiracion, Astrologji, Ufologji, Magji, Mistike, Spiritualitet, etj.
by Korce
October 7th, 2017 22:44 Go to last post
45 241
Informatikė
Gjithcka mbi Informatikėn, Internetin dhe tė rejat e fundit.
October 11th, 2017 20:50 Go to last post
158 988
Argėtim
Muzikė shqiptare dhe e huaj. Linke pėr dėgjim dhe shkarkim kėngėsh, filma, lojėra dhe sport.
by Struga
October 7th, 2017 21:15 Go to last post
178 973
Sugjerimet Tuaja
Mirėpresim vėrejtjet, kėshillat dhe sugjerimet tuaja.
by Dea
June 9th, 2016 17:15 Go to last post
1 26
Bletarėt
Kosheret, modelet, foto dhe video nga bashtinat e bletarėve.
by Korce
October 10th, 2017 18:09 Go to last post
10 121
Familja e bletėve.Cilėsitė dhe karakteristikat e bletės mjaltėdhėnėse.
by Aaron
September 17th, 2017 19:01 Go to last post
4 87
Llojet dhe modelet e zgjojve. Metodat, metodologjia dhe teknologjia e bletarisė.
by Korce
October 10th, 2017 18:10 Go to last post
23 121
Dylli, mjalti,pjalmi, propolisi, qumėshti dhe helmi i bletėve.Ēmimet.
by Amadeus
October 7th, 2017 21:02 Go to last post
12 157
Sėmundjet dhe armiqtė e bletėve. Mbrojtja,ilaēet dhe trajtimi...
by Amadeus
October 7th, 2017 21:05 Go to last post
12 107


What's Going On?
Currently Active Users: 65 (19 members and 46 guests)
View Who's Online
Most users ever online was 681, March 21st, 2015 at 00:23.
KLOSI Forum Statistics
KLOSI Forum Statistics
Threads: 4,632, Posts: 41,229, Members: 110,041
Welcome to our newest member, BorisBef

Contains New Posts   Forum Contains New Posts
Contains No New Posts   Forum Contains No New Posts

All times are GMT. The time now is 22:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
KLOSI