KLOSI Forum  


Welcome to the KLOSI Forum.
If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

  Forum Last Post Threads Posts
Pranė Jush
Kėtu mund tė pėrshėndesni dhe uroni njėri-tjetrin, miq, tė afėrm, me raste festash apo gėzimesh.
April 20th, 2017 19:42 Go to last post
122 1,964
Kėtu mund t'i drejtoheni njėri-tjetrit pėr ndihmė me pyetje, kėrkesa dhe ēdo gjė tjetėr ēfarė ju e shihni tė arsyeshme.
by Amadeus
April 5th, 2017 18:39 Go to last post
50 373
Informacion dhe guidė mbi vendet turistike rreth e qark Globit.
April 20th, 2017 19:43 Go to last post
144 1,168
POLITIKA
Gjithēka rreth politikės, ngjarjeve politike, situatave problematike nė politikė tė krijuara nė Shqipėri.
by Amadeus
April 5th, 2017 18:41 Go to last post
267 2,085
Gjithēka rreth aktualitetit te sotėm ndėrkombėtar dhe mendimet tuaja.
by Struga
March 3rd, 2017 20:45 Go to last post
207 937
Analizė (1 Viewing)
Analistėt dhe expertėt shqiptarė, komentojnė ngjarjet dhe situatat e sotme politike.
by Agron
April 13th, 2017 17:58 Go to last post
253 4,522
Rreth personaliteteve shqiptare dhe tė huaja kryesisht nė politikė.
April 20th, 2017 19:45 Go to last post
91 798
Ndihmė Profesionale
Gjithēka qė ka tė bėjė me mirėmbajtjen e trupit dhe kulturėn estetike.
by Vjosa
March 12th, 2017 22:37 Go to last post
72 802
Gjithēka rreth Mjekėsisė.Kėshilla tė vlefshme nga psikologėt.
by Joana
April 23rd, 2017 16:09 Go to last post
210 1,350
Juristi pranė Jush (1 Viewing)
Nėqoftėse keni shqetėsime apo probleme ligjore, drejtohuni ekspertit ligjor.
by Vjosa
April 5th, 2017 17:50 Go to last post
49 301
Shkėmbime experiencash rreth gatimit si edhe receta shqiptare dhe tė huaja.
by Joana
April 23rd, 2017 16:17 Go to last post
34 439
Mė tė rejat rreth dietės.Bimėt mjekėsore dhe roli i tyre nė mjekėsi.
by Joana
April 23rd, 2017 16:19 Go to last post
129 1,041
Kuriozitete
Do te gjeni kuriozitete nga vendi dhe bota.
April 20th, 2017 19:45 Go to last post
230 714
Gjithēka mbi dosjet, ngjarjet dhe faktet reale.
April 20th, 2017 19:46 Go to last post
168 899
Gjuha Shqipe & Letėrsia
Gjuha shqipe, dialektet, rregullat e drejtshkrimit dhe studime rreth saj.
by Dea
April 5th, 2017 19:19 Go to last post
49 354
Letėrsia shqiptare dhe shkrimtarėt e saj mė tė shquar ndėr vite.Krijimet mė tė reja nė prozė dhe poezi.
by Joana
April 23rd, 2017 16:30 Go to last post
343 5,602
Informacione rreth arsimit shqiptar dhe atij botėror.
by Agron
April 13th, 2017 18:12 Go to last post
76 395
Dėrgoni krijimet tuaja mė tė mira nė prozė, poezi, esse, pikturė etj. The KLOSI FOUNDATION do tė ndajė ēmime cdo vit.
by Era
March 4th, 2017 20:06 Go to last post
28 522
by Korce
February 16th, 2017 23:26 Go to last post
49 2,486
Tek kjo rubrikė mund tė dėrgoni pėrkthimet tuaja letrare prej gjuhėve tė ndryshme nė gjuhėn shqipe si edhe anasjelltas.
by Joana
April 23rd, 2017 16:14 Go to last post
274 2,282
Letėrsia e Huaj dhe kollosėt e saj. Autorėt, biografitė, krijimtaria dhe Ēmimi Nobel.
by Vjosa
April 16th, 2017 14:01 Go to last post
1,043 4,945
by Dea
April 5th, 2017 19:00 Go to last post
54 1,586
Shkenca dhe Jeta
Shkenca e filozofisė dhe filozofėt mbi trajtimin e qenies njeri.Tė rejat e fundit nga fusha e psikologjisė dhe sociologjisė. Pyetje dhe diskutime.
by Agron
April 13th, 2017 17:59 Go to last post
175 2,033
Informacione, studime dhe statistika rreth ekonomisė shqiptare dhe asaj botėrore.
by Joana
April 23rd, 2017 16:15 Go to last post
65 499
Gjithēka rreth Misterit , Mitologji tė ndryshme , Konspiracion, Astrologji, Ufologji, Magji, Mistike, Spiritualitet, etj.
by Amadeus
April 5th, 2017 18:48 Go to last post
45 239
Informatikė
Gjithcka mbi Informatikėn, Internetin dhe tė rejat e fundit.
by Joana
April 23rd, 2017 16:23 Go to last post
158 981
Argėtim
Muzikė shqiptare dhe e huaj. Linke pėr dėgjim dhe shkarkim kėngėsh, filma, lojėra dhe sport.
April 20th, 2017 19:52 Go to last post
178 966
Sugjerimet Tuaja
Mirėpresim vėrejtjet, kėshillat dhe sugjerimet tuaja.
by Dea
June 9th, 2016 17:15 Go to last post
1 26
Bletarėt
Kosheret, modelet, foto dhe video nga bashtinat e bletarėve.
by Amadeus
April 5th, 2017 18:49 Go to last post
10 117
Familja e bletėve.Cilėsitė dhe karakteristikat e bletės mjaltėdhėnėse.
by Era
April 10th, 2017 11:19 Go to last post
4 86
Llojet dhe modelet e zgjojve. Metodat, metodologjia dhe teknologjia e bletarisė.
by Joana
April 23rd, 2017 16:24 Go to last post
23 117
Dylli, mjalti,pjalmi, propolisi, qumėshti dhe helmi i bletėve.Ēmimet.
by Era
April 10th, 2017 11:20 Go to last post
11 152
Sėmundjet dhe armiqtė e bletėve. Mbrojtja,ilaēet dhe trajtimi...
by Beni
March 13th, 2017 00:08 Go to last post
12 105


What's Going On?
Currently Active Users: 55 (19 members and 36 guests)
View Who's Online
Most users ever online was 681, March 21st, 2015 at 00:23.
KLOSI Forum Statistics
KLOSI Forum Statistics
Threads: 4,624, Posts: 40,886, Members: 104,627
Welcome to our newest member, GirlxXxsl

Contains New Posts   Forum Contains New Posts
Contains No New Posts   Forum Contains No New Posts

All times are GMT. The time now is 14:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
KLOSI