KLOSI Forum  


Welcome to the KLOSI Forum.
If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

  Forum Last Post Threads Posts
Pranė Jush
Kėtu mund tė pėrshėndesni dhe uroni njėri-tjetrin, miq, tė afėrm, me raste festash apo gėzimesh.
by Struga
September 20th, 2017 06:50 Go to last post
122 1,977
Kėtu mund t'i drejtoheni njėri-tjetrit pėr ndihmė me pyetje, kėrkesa dhe ēdo gjė tjetėr ēfarė ju e shihni tė arsyeshme.
by Joana
September 17th, 2017 16:09 Go to last post
50 373
Guidė Turistike (3 Viewing)
Informacion dhe guidė mbi vendet turistike rreth e qark Globit.
by Joana
September 17th, 2017 15:54 Go to last post
144 1,173
POLITIKA
Gjithēka rreth politikės, ngjarjeve politike, situatave problematike nė politikė tė krijuara nė Shqipėri.
by Aaron
September 17th, 2017 18:39 Go to last post
268 2,095
Gjithēka rreth aktualitetit te sotėm ndėrkombėtar dhe mendimet tuaja.
by Amadeus
September 5th, 2017 02:27 Go to last post
207 942
Analistėt dhe expertėt shqiptarė, komentojnė ngjarjet dhe situatat e sotme politike.
by Aaron
September 3rd, 2017 11:51 Go to last post
254 4,532
Rreth personaliteteve shqiptare dhe tė huaja kryesisht nė politikė.
by Joana
September 17th, 2017 15:55 Go to last post
92 807
Ndihmė Profesionale
Gjithēka qė ka tė bėjė me mirėmbajtjen e trupit dhe kulturėn estetike.
by Struga
September 20th, 2017 06:52 Go to last post
73 818
Mjeku & Psikologu (1 Viewing)
Gjithēka rreth Mjekėsisė.Kėshilla tė vlefshme nga psikologėt.
by Aaron
September 17th, 2017 18:41 Go to last post
210 1,360
Nėqoftėse keni shqetėsime apo probleme ligjore, drejtohuni ekspertit ligjor.
by Joana
September 3rd, 2017 12:47 Go to last post
49 304
Arti i Kuzhinės (1 Viewing)
Shkėmbime experiencash rreth gatimit si edhe receta shqiptare dhe tė huaja.
by Joana
September 17th, 2017 15:58 Go to last post
35 444
Mė tė rejat rreth dietės.Bimėt mjekėsore dhe roli i tyre nė mjekėsi.
by Korce
September 17th, 2017 16:40 Go to last post
129 1,051
Kuriozitete
Do te gjeni kuriozitete nga vendi dhe bota.
by Korce
September 17th, 2017 17:55 Go to last post
230 723
Gjithēka mbi dosjet, ngjarjet dhe faktet reale.
by Agron
September 20th, 2017 17:56 Go to last post
168 910
Gjuha Shqipe & Letėrsia
Gjuha shqipe, dialektet, rregullat e drejtshkrimit dhe studime rreth saj.
by Aaron
September 17th, 2017 18:58 Go to last post
49 360
Letėrsia shqiptare dhe shkrimtarėt e saj mė tė shquar ndėr vite.Krijimet mė tė reja nė prozė dhe poezi.
by Struga
September 20th, 2017 06:49 Go to last post
343 5,693
Informacione rreth arsimit shqiptar dhe atij botėror.
by Aaron
September 5th, 2017 10:11 Go to last post
76 398
Konkursi "KLOSI"! (1 Viewing)
Dėrgoni krijimet tuaja mė tė mira nė prozė, poezi, esse, pikturė etj. The KLOSI FOUNDATION do tė ndajė ēmime cdo vit.
by Amadeus
May 8th, 2017 20:32 Go to last post
28 523
by Korce
September 3rd, 2017 11:22 Go to last post
49 2,491
Tek kjo rubrikė mund tė dėrgoni pėrkthimet tuaja letrare prej gjuhėve tė ndryshme nė gjuhėn shqipe si edhe anasjelltas.
September 19th, 2017 15:45 Go to last post
274 2,294
Letėrsia e Huaj dhe kollosėt e saj. Autorėt, biografitė, krijimtaria dhe Ēmimi Nobel.
by Struga
September 20th, 2017 06:56 Go to last post
1,043 4,968
by Dea
September 3rd, 2017 13:27 Go to last post
54 1,589
Shkenca dhe Jeta
Shkenca e filozofisė dhe filozofėt mbi trajtimin e qenies njeri.Tė rejat e fundit nga fusha e psikologjisė dhe sociologjisė. Pyetje dhe diskutime.
by Era
September 4th, 2017 20:37 Go to last post
175 2,042
Informacione, studime dhe statistika rreth ekonomisė shqiptare dhe asaj botėrore.
by Aaron
September 5th, 2017 10:09 Go to last post
66 501
Gjithēka rreth Misterit , Mitologji tė ndryshme , Konspiracion, Astrologji, Ufologji, Magji, Mistike, Spiritualitet, etj.
by Korce
June 12th, 2017 22:52 Go to last post
45 240
Informatikė
Gjithcka mbi Informatikėn, Internetin dhe tė rejat e fundit.
by Aaron
September 17th, 2017 18:52 Go to last post
158 987
Argėtim
Muzikė shqiptare dhe e huaj. Linke pėr dėgjim dhe shkarkim kėngėsh, filma, lojėra dhe sport.
by Joana
September 3rd, 2017 12:48 Go to last post
178 971
Sugjerimet Tuaja
Mirėpresim vėrejtjet, kėshillat dhe sugjerimet tuaja.
by Dea
June 9th, 2016 17:15 Go to last post
1 26
Bletarėt
Kosheret, modelet, foto dhe video nga bashtinat e bletarėve.
by Joana
September 3rd, 2017 12:49 Go to last post
10 119
Familja e bletėve.Cilėsitė dhe karakteristikat e bletės mjaltėdhėnėse.
by Aaron
September 17th, 2017 19:01 Go to last post
4 87
Llojet dhe modelet e zgjojve. Metodat, metodologjia dhe teknologjia e bletarisė.
by Joana
September 3rd, 2017 12:50 Go to last post
23 119
Dylli, mjalti,pjalmi, propolisi, qumėshti dhe helmi i bletėve.Ēmimet.
September 19th, 2017 15:43 Go to last post
12 156
Sėmundjet dhe armiqtė e bletėve. Mbrojtja,ilaēet dhe trajtimi...
by Amadeus
May 8th, 2017 20:42 Go to last post
12 106


What's Going On?
Currently Active Users: 63 (19 members and 44 guests)
View Who's Online
Most users ever online was 681, March 21st, 2015 at 00:23.
KLOSI Forum Statistics
KLOSI Forum Statistics
Threads: 4,631, Posts: 41,179, Members: 109,309
Welcome to our newest member, JerryMearf

Contains New Posts   Forum Contains New Posts
Contains No New Posts   Forum Contains No New Posts

All times are GMT. The time now is 22:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
KLOSI